ImageLightbox (8.x-1.1) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: None
gl: Ningún

en: Not found
gl: Non atopada

en: Original image
gl: Imaxe orixinal

en: image
gl: imaxe

en: Image title
gl: Título da imaxe

en: Image style
gl: Estilo de imaxe

en: None (original image)
gl: Ningún (imaxe orixinal)

en: Image style: @style
gl: Estilo de imaxe: @style
