ImageLightbox (8.x-1.1) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: None
sk: Žiadne

en: Not found
sk: Nenájdené

en: Original image
sk: Originálny obrázok

en: image
sk: obrázok

en: Image title
sk: Tiulok obrázka

en: Image style
sk: Štýl obrázka

en: None (original image)
sk: Žiadny (pôvodný obrázok)

en: Image style: @style
sk: Štýl obrázka: @style
