ImageLightbox (8.x-1.2) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Yes
it: Sì

en: None
it: Nessuno

en: Not found
it: Non trovato

en: Original image
it: Immagine originale

en: Fade
it: Dissolvenza

en: image
it: immagine

en: Image style
it: Stile immagine

en: None (original image)
it: Nessuno (immagine originale)

en: Image style: @style
it: Stile immagine: @style
