ImageLightbox (8.x-1.2) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: None
nl: Geen

en: Not found
nl: Niet gevonden

en: Original image
nl: Originele afbeelding

en: Fade
nl: Vervaag

en: Slide
nl: Schuiven

en: image
nl: afbeelding

en: Image title
nl: Afbeeldingstitel

en: Image style
nl: Afbeeldingsstijl

en: None (original image)
nl: Geen (originele afbeelding)

en: Image style: @style
nl: Afbeeldingsstijl: @style
