ImageLightbox (8.x-1.3) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: None
hu: Nincs

en: Not found
hu: Nem található

en: Original image
hu: Eredeti kép

en: Fade
hu: Áttünés

en: Slide
hu: Csúsztatás

en: image
hu: kép

en: Image title
hu: Kép címe

en: Image style
hu: Képstílus

en: None (original image)
hu: Nincs (eredeti kép)

en: Image style: @style
hu: Képstílus: @style
