ImageMagick (4.0.0-beta1) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Advanced settings
hr: Napredne postavke

en: Scale
hr: Skaliraj

en: Media
hr: Mediji

en: Convert
hr: Pretvori

en: Gray
hr: Siva

en: Resize
hr: Promjeni veličinu

en: Crop
hr: Odreži

en: MIME type
hr: MIME vrsta

en: Scale and crop
hr: Skaliraj i odsjeci (crop)

en: Desaturate
hr: Ukloni boju

en: Administer site configuration
hr: Podešava lokaciju
