ImageMagick (4.0.1) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Advanced settings
he: הגדרות מתקדמות

en: Scale
he: התאמת גודל

en: Media
he: מדיה

en: Convert
he: המר

en: Gray
he: אפור

en: Display debugging information
he: הצג מידע איתור באגים

en: Resize
he: שינוי גודל

en: Crop
he: חיתוך

en: MIME type
he: סוג MIME

en: Version information
he: מידע אודות הגירסה

en: Scale and crop
he: התאמת גודל וחיתוך

en: Desaturate
he: הפחתת רוויה

en: Administer site configuration
he: ניהול הגדרות אתר
