ImageMagick (8.x-1.0-alpha2) - en to vi translation catalogue (15 entries)

en: Advanced settings
vi: Các thiết lập nâng cao

en: Scale
vi: Co dãn

en: Media
vi: Phương tiện

en: Convert
vi: Biến đổi

en: Gray
vi: Xám

en: Display debugging information
vi: Hiển thị thông tin gỡ lỗi

en: Change image resolution to 72 ppi
vi: Thay đổi độ phân giải ảnh về 72 ppi

en: Resize
vi: Đổi kích thước

en: Crop
vi: Xén

en: MIME type
vi: Loại MIME

en: Version information
vi: Thông tin phiên bản

en: Rotate
vi: Xoay

en: Scale and crop
vi: Co giãn và xén

en: Desaturate
vi: Giảm bão hòa

en: Administer site configuration
vi: Quản lý cấu hình site
