ImageMagick (8.x-1.0-alpha6) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Advanced settings
ku: ڕێکخستنە پێشکەوتووەکان

en: Locale
ku: شوێن

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: Convert
ku: وەرگێڕە

en: Gray
ku: بۆر

en: Rotate
ku: سووڕاندن

en: Desaturate
ku: ڕەشوسپیکردن

en: Administer site configuration
ku: بەڕێوەبردنی ڕێکخستنی ماڵپەڕ
