ImageMagick (8.x-1.0-alpha6) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Advanced settings
hy: Ընդլայնված պարամետրեր

en: Scale
hy: Մասշտաբ

en: Media
hy: Մեդիա

en: MIME type
hy: MIME տեսակը

en: Rotate
hy: Պտտել
