ImageMagick (8.x-2.7) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: Advanced settings
lv: Paplašinātie iestatījumi

en: Locale
lv: Lokāle

en: Scale
lv: Mērogot

en: Media
lv: Multivide

en: Arguments
lv: Argumenti

en: Convert
lv: Konvertēt

en: Gray
lv: Pelēks

en: Resize
lv: Mainīt izmēru

en: Crop
lv: Apgriezt

en: MIME type
lv: MIME tips

en: Rotate
lv: Pagriezt

en: Scale and crop
lv: Mērogot un apgriezt

en: Desaturate
lv: Desaturate - Pārveidot uz pelēktoņiem

en: Administer site configuration
lv: Administrēt vietnes uzstādijumus
