ImageMagick (8.x-3.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Advanced settings
cs: Pokročilá nastavení

en: Locale
cs: Lokalizace

en: Media
cs: Média

en: Arguments
cs: Argumenty

en: Convert
cs: Konvertovat

en: Gray
cs: Šedý

en: Resize
cs: Změnit velikost

en: Crop
cs: Oříznout

en: MIME type
cs: Typ MIME

en: Rotate
cs: Rotace

en: Scale and crop
cs: Změnit velikost se zachováním poměru stran a oříznout

en: Desaturate
cs: Desaturace (převést na černobílé)

en: Administer site configuration
cs: Administrovat nastavení webu
