ImageMagick (8.x-3.0-alpha3) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Advanced settings
cy: Gosodiadau uwch

en: Locale
cy: Lleoliad

en: Media
cy: Cyfryngau

en: Arguments
cy: Argiau

en: Convert
cy: Trawsnewid

en: Gray
cy: Llwyd

en: Display debugging information
cy: Dangos gwybodaeth dadfygio

en: Convert colorspace
cy: Trosi gofod lliw

en: Change image resolution to 72 ppi
cy: Newid eglurder delwedd i 72 ppi
