ImageMagick (8.x-3.2) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: Advanced settings
fa: تنظیمات پیشرفته

en: Locale
fa: بومی سازی

en: Scale
fa: مقیاس

en: Media
fa: رسانه

en: Convert
fa: تبدیل

en: Gray
fa: خاکستری

en: RGB
fa: آر جی بی

en: Resize
fa: تغییر اندازه

en: Crop
fa: برش

en: MIME type
fa: نوع تقلید

en: Rotate
fa: چرخاندن

en: Scale and crop
fa: تغییر اندازه و برش

en: Administer site configuration
fa: مدیریت پیکربندی سایت
