ImageMagick (8.x-3.4) - en to pl translation catalogue (25 entries)

en: Advanced settings
pl: Ustawienia zaawansowane

en: Locale
pl: Język

en: Scale
pl: Skala

en: Convert
pl: Konweruj

en: Gray
pl: Szary

en: Display debugging information
pl: Wyświetlaj informacje pomocne w usuwaniu błędów

en: Convert colorspace
pl: Konwertuj przestrzeń kolorów

en: Change image resolution to 72 ppi
pl: Zmień rozdzielczość zdjęcia na 72 ppi

en: Resize
pl: Zmiana rozmiaru

en: Crop
pl: Przytnij

en: MIME type
pl: typ MIME

en: Image format
pl: Format obrazka

en: Version information
pl: Informacje o wersji

en: Rotate
pl: Obróć

en: Scale and crop
pl: Skalowanie i przycinanie

en: Desaturate
pl: Czarno biały

en: Administer site configuration
pl: Administrowanie konfiguracją witryny

en: Crops an image to a rectangle specified by the given dimensions.
pl: Przycina obraz do prostokąta o określonym rozmiarze.

en: Converts an image to grayscale.
pl: Konwersja obrazu do odcieni szarości.

en: Resizes an image to the given dimensions (ignoring aspect ratio).
pl: Zmiana rozmiaru obrazu do podanych wymiarów (pomijając proporcje).

en: Rotates an image by the given number of degrees.
pl: Obrót obrazu o określoną liczbę stopni.

en: Scales an image while maintaining aspect ratio. The resulting image can be smaller for one or both target dimensions.
pl: Skaluje obraz zachowując proporcje. Wynikowy obraz może być mniejszy dla jednego lub obu docelowych wymiarów.

en: Scales an image to the exact width and height given. This plugin achieves the target aspect ratio by cropping the original image equally on both sides, or equally on the top and bottom. This function is useful to create uniform sized avatars from larger images.
pl: Skaluje obraz dokładnie do podanych wymiarów. Osiągane jest to przez  przycięcie oryginalnego obrazu z obu stron lub równo z góry i z dołu. Funkcja przydatna do tworzenia z większych plików avatarów użytkowników o określonych wymiarach.

en: Set a new image
pl: Ustaw nowy obraz

en: Creates a new transparent resource and sets it for the image.
pl: Tworzenie nowego przezroczystego zasobu i ustawienie go dla obrazu.
