Imagepin (8.x-1.0-alpha10) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ

en: Media
my: မီဒီယာ
