Imagepin (8.x-1.0-alpha3) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Type
sk: Typ

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Image
sk: Obrázok

en: Add
sk: Pridať

en: Media
sk: Médiá

en: Available
sk: Dostupné
