Imagepin (8.x-1.0-alpha6) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Remove
da: Fjern

en: Image
da: Billede

en: Add
da: Tilføj

en: Text
da: Tekst

en: New
da: Ny

en: Available
da: Tilgængelig
