Imagepin (8.x-1.0-alpha6) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Type
hr: Vrsta

en: Remove
hr: Ukloni

en: Image
hr: Slika

en: Add
hr: Dodaj

en: Text
hr: Tekst

en: Media
hr: Mediji
