Imagepin (8.x-1.0-alpha7) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Type
de: Typ

en: Remove
de: Entfernen

en: Image
de: Bild

en: Add
de: Hinzufügen

en: Media
de: Medien

en: New
de: Neu

en: Available
de: Verfügbar

en: Widgets
de: Steuerelemente

en: Display breakpoint: @breakpoint px
de: Breakpoint anzeigen: @breakpoint px
