Imagepin (8.x-1.0-alpha9) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Type
ug: تىپى

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Image
ug: سۈرەت

en: Add
ug: قوشۇش

en: Text
ug: تېكىست

en: Media
ug: مېدىيا

en: Widgets
ug: ۋىجېتلار
