Imagepin (8.x-1.0-beta1) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Type
id: Jenis

en: Remove
id: Hapus

en: Image
id: Gambar

en: Add
id: Tambah

en: Text
id: Teks

en: New
id: Baru

en: Available
id: Ketersediaan
