Imagepin (8.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Type
ro: Tip

en: Remove
ro: Elimină

en: Image
ro: Imagine

en: Add
ro: Adaugă

en: New
ro: Nou

en: Available
ro: Disponibil
