Imagepin (8.x-1.0-beta14) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Type
ca: Tipus

en: Remove
ca: Elimina

en: Image
ca: Imatge

en: Add
ca: Afegeix

en: Media
ca: Multimèdia

en: Mobile
ca: Mòbil

en: New
ca: Nou

en: Available
ca: Disponible
