Imagepin (8.x-1.0-beta14) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Type
mr: प्रकार

en: Remove
mr: काढा

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Add
mr: समाविष्ट करा

en: Text
mr: अक्षर

en: Mobile
mr: भ्रमणध्वनी
