Imagepin (8.x-1.0-beta2) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Type
el: Τύπος

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Image
el: Εικόνα

en: Add
el: Προσθήκη

en: Text
el: Κείμενο

en: Media
el: Μέσα

en: New
el: Δημιουργία

en: Available
el: Διαθέσιμο
