Imagepin (8.x-1.0-beta4) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Type
es: Tipo

en: Remove
es: Eliminar

en: Image
es: Imagen

en: Add
es: Agregar

en: Text
es: Texto

en: Media
es: Multimedia

en: Mobile
es: Móvil

en: New
es: Nuevo

en: Available
es: Disponible

en: Widgets
es: Controles
