Imagepin (8.x-1.0-beta4) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Type
it: Tipo

en: Remove
it: Elimina

en: Image
it: Immagine

en: Add
it: Aggiungi

en: Text
it: Testo

en: New
it: Nuovo

en: Available
it: Disponibile

en: Widgets
it: Widget
