Imagepin (8.x-1.0-beta4) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Type
vi: Kiểu

en: Remove
vi: Xoá

en: Image
vi: Ảnh

en: Add
vi: Thêm

en: Text
vi: Văn bản

en: Media
vi: Phương tiện

en: New
vi: Mới

en: Available
vi: Có sẵn

en: Widgets
vi: Ô điều khiển

en: Desktop
vi: Màn hình nền
