Imagepin (8.x-1.0-beta6) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Type
hi: प्रकार

en: Remove
hi: हटाएँ

en: Image
hi: चित्र

en: Add
hi: जोड़ें

en: Text
hi: लेख

en: Media
hi: मीडिया

en: New
hi: नया
