Imagepin (8.x-1.0-beta7) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Type
is: Gerð

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Image
is: Mynd

en: Add
is: Bæta við

en: Text
is: Texti

en: Media
is: Margmiðlunarefni

en: New
is: Nýtt
