Imagepin (8.x-1.2) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Type
eo: Tipo

en: Remove
eo: Forigu

en: Image
eo: Bildo

en: Add
eo: Aldonu

en: Text
eo: Teksto
