Imagepin (8.x-1.3) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Type
et: Liik

en: Remove
et: Eemalda

en: Image
et: Pilt

en: Add
et: Lisa

en: Text
et: Tekst

en: Media
et: Meedia

en: New
et: Uus

en: Available
et: Saadaval

en: Widgets
et: Vidinad
