Imagepin (8.x-1.3) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Type
hy: Տեսակ

en: Remove
hy: Հեռացնել

en: Image
hy: Նկար

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Text
hy: Տեքստ

en: Media
hy: Մեդիա
