Imagepin (8.x-1.0-beta11) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Type
az: Növ

en: Remove
az: Çıxart

en: Image
az: Şəkil

en: Add
az: Əlavə et

en: Text
az: Mətn

en: New
az: Yeni

en: Available
az: Mövcuddur
