Imageshop (1.0.0) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Language
el: Γλώσσα

en: Token
el: Σύμβολο (token) αντικατάστασης

en: Setting
el: Ρύθμιση

en: Private key
el: Ιδιωτικό κλειδί

en: Progress indicator
el: Δείκτης προόδου

en: Preview image style
el: Στυλ εικόνας στην προεπισκόπιση
