Imageshop (1.0.0) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Language
fi: Kieli

en: Token
fi: Muuttuja

en: Setting
fi: Asetus

en: Private key
fi: Yksityinen avain

en: Progress indicator
fi: Edistymisentunnistin

en: Preview image style
fi: Esikatsele kuvan tyyliä

en: Media type
fi: Median tyyppi
