Imageshop (1.0.0) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Language
it: Lingua

en: Setting
it: Configura

en: Private key
it: Chiave privata

en: Progress indicator
it: Indicatore di avanzamento

en: Preview image style
it: Anteprima stile immagine
