Imageshop (1.0.0) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Language
lt: Kalba

en: Setting
lt: Nustatymas

en: Progress indicator
lt: Progreso indikatorius

en: Preview image style
lt: Peržiūrimo paveikslėlio stilius

en: Media type
lt: Medijos tipas
