Imageshop (1.0.0) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Language
nl: Taal

en: Norwegian
nl: Noors

en: Setting
nl: Instelling

en: Private key
nl: Privésleutel

en: Progress indicator
nl: Voortgangsindicator

en: Preview image style
nl: Voorbeeld van afbeeldingsstijl weergeven

en: English (US)
nl: Engels (US)

en: Media type
nl: Mediatype
