Imageshop (1.1.0) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Language
sk: Jazyk

en: Setting
sk: Nastavenie

en: Private key
sk: Súkromný kľúč

en: Progress indicator
sk: Indikátor priebehu

en: Preview image style
sk: Náhľad štýlu obrázku
