Image Zoom (8.x-2.0-beta4) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Field
de: Feld

en: About
de: Über

en: Additional settings
de: Zusätzliche Einstellungen

en: Image style
de: Bildstil

en: documentation
de: Dokumentation

en: None (original image)
de: Keine (Originalbild)

en: Thumbnail image style
de: Bildstil des Miniaturbilds

en: Inner
de: Innen

en: Window
de: Fenster
