Image Zoom (8.x-2.0-beta4) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Field
es: Campo

en: About
es: Acerca de

en: Additional settings
es: Configuraciones adicionales

en: Image style
es: Estilo de imagen

en: None (original image)
es: Ninguno (imagen original)
