Image Zoom (8.x-2.0-beta4) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Field
hu: Mező

en: About
hu: Leírás

en: Additional settings
hu: További beállítások

en: Image style
hu: Képstílus

en: documentation
hu: dokumentáció

en: None (original image)
hu: Nincs (eredeti kép)

en: Thumbnail image style
hu: Bélyegkép stílusa

en: Window
hu: Ablak
