Image Zoom (8.x-2.0-beta4) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Field
it: Campo

en: About
it: Informazioni

en: Additional settings
it: Impostazioni aggiuntive

en: Image style
it: Stile immagine

en: None (original image)
it: Nessuno (immagine originale)
