Image Zoom (8.x-2.0-beta4) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Field
uk: Поле

en: About
uk: Про модуль

en: Additional settings
uk: Додаткові налаштування

en: Image style
uk: Стиль зображення

en: documentation
uk: документації

en: None (original image)
uk: Немає (оригінальне зображення)

en: Inner
uk: Заповнення

en: Image Zoom
uk: Масштаб зображення

en: Window
uk: Вікно

en: Lens
uk: Лінза
