Imagick (2.0.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (34 entries)

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Center
fi: Keskellä

en: Label
fi: Tunnus

en: Font
fi: Fontti

en: Length
fi: Pituus

en: Path
fi: Polku

en: Anchor
fi: Ankkuri

en: Text
fi: Teksti

en: Normal
fi: Normaali

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: Scale
fi: Skaalaa

en: Amount
fi: Määrä

en: Not installed
fi: Asentamatta

en: Random
fi: Satunnainen

en: Position
fi: Sijoitus

en: Font size
fi: Fontin koko

en: Convert
fi: Käännä

en: Top left
fi: Vasemmalla ylhäällä

en: Top right
fi: Oikealla ylhäällä

en: Bottom right
fi: Alhaalla oikealla

en: Bottom left
fi: Alhaalla vasemmalla

en: JPEG quality
fi: JPEG-kuvan laatu

en: File format
fi: Tiedostomuoto

en: Resize
fi: Muuta kokoa

en: Rounded corners
fi: Pyöristetyt kulmat

en: Opacity
fi: Läpinäkyvyys

en: Crop
fi: Rajaa

en: rotate
fi: kierrä

en: Top center
fi: Ylhäällä keskellä

en: Bottom center
fi: Alhaalla keskellä

en: Scale and crop
fi: Skaalaa ja leikkaa

en: Center left
fi: Keskitä vasemmalle

en: Center right
fi: Keskitä oikealle
