Imagick (2.0.0-alpha2) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Type
bn: টাইপ

en: Size
bn: সাইজ

en: Password
bn: পাসওয়ার্ড

en: - None -
bn: - একটিও নয় -

en: Format
bn: ফরম্যাট

en: Width
bn: প্রস্থ

en: Not installed
bn: ইন্সটল করা নয়
