Imagick (2.0.0-alpha2) - en to eo translation catalogue (13 entries)

en: Type
eo: Tipo

en: Size
eo: Grandeco

en: Password
eo: Pasvorto

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Label
eo: Etikedo.

en: Font
eo: Tiparo

en: Path
eo: Vojo

en: Text
eo: Teksto

en: Scale
eo: Skalo

en: Not installed
eo: Ne instalita

en: Position
eo: Loko

en: Font size
eo: Grandeco de tiparo

en: JPEG quality
eo: JPEG-kvalito
