Imagick (2.0.0-alpha2) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Type
fil: Uri

en: Password
fil: Hudyat

en: - None -
fil: - Wala -

en: Path
fil: Landas

en: JPEG quality
fil: kalidad ng JPEG
